15 – 16 січня на стадіоні зі штучним покриттям СК «Нива» пройшов перший відкритий різдвяний турнір з футболу серед юнаків 1995 – 1996 р.н.

Змагання, яке започаткували обласні федерація футболу і дитячо-юнацька футбольна ліга (ДЮФЛ), припало до душі юним спортсменам та їхнім батькам. Тому було вирішено проводити його щорічно.

 

Набори м’ячів – у подарунок  

Турнір зібрали п’ять команд – вінницькі ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова, ДЮСШ «Ніка», ДЮСШ «Прем’єр-Нива», ДЮСШ Калинівки і ДЮСШ Бердичева (Житомирська область). Змагалися на свіжому повітрі за коловою системою.

Перше місце посіла «Ніка», яка виграла три матчі і один звела внічию. Срібні нагороди здобули футболісти Калинівки, бронзові – ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова.

Нагородження проводили заступник голови обласної федерації футболу Ігор Павленко і голова обласної ДЮФЛ Михайло Дзюба. Команди-призери отримали Кубки, медалі, і грамоти. Організатори підготували цінні подарунки всім командам – набори футбольних м’ячів. А також спеціальні призи тренерам і кращим гравцям – Артему Бессарабу («Прем’єр-Нива»), Кирилу Загорянському («Ніка»), Владиславу Кравцю (ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова), В’ячеславу Кватернюку (ДЮСШ Калинівки) і Денису Мудрику (ДЮСШ Бердичева).

 

Завдяки тривалим канікулам  

Як розповіли організатори, різдвяне змагання для найменших гравців започаткували, зважаючи на цьогорічне збільшення шкільних канікул. Адже 10-річні футболісти поки не беруть участі в офіційних всеукраїнських змаганнях. І тренувальні турніри слугують гарною підготовкою до них.

– На ігри ми запросили гостей з сусіднього регіону, аби додати інтриги. Наступними роками кількість і географія учасників змагання має розширятися, – сказав Михайло Дзюба. – Лідером юнацького футболу на Вінниччині є ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова, куди запрошують провідних гравців з різних регіонів. Адже чотири команди цієї школи беруть участь у ДЮФЛ України. Але водночас ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова в різних вікових категоріях дають бій команди Шаргорода, Липовця, Калинівки, вінницька «Прем’єр-Нива» тощо. А взагалі юнацький футбол найкраще розвивається там, де йому приділяють належну увагу органи місцевої влади.

– Обласна федерація футболу докладатиме всіх зусиль для розвитку юнацького футболу, починаючи з найменших вікових категорій і завершуючи випускниками ДЮСШ. Ми прагнемо, щоб якомога більше футболістів брали участь в обласних змаганнях. Для цього в першу чергу проводимо обласну ДЮФЛ, де беруть участь понад 60 команд, – підкреслив Ігор Павленко.        nocvn5067 nocvn5066 nocvn5065 nocvn5064 nocvn5063 nocvn5062 nocvn5061 nocvn5060 nocvn5059 nocvn5058 nocvn5057 nocvn5056 nocvn5055 nocvn5054 nocvn5053 nocvn5052 nocvn5051 nocvn5050 перший відкритий різдвяний турнір з футболу серед юнаків 1995 – 1996 р.н.