Четвертого лютого у Вінниці, в манежі «Колос», відбувся фінальний етап чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2005 – 2006 р.н. В ньому взяли участь вісім кращих команд, які пройшли три попередні відбірних етапи. На першому з них стартували 32 колективи. Змагання проводила обласна федерація футболу.

Учасники були розбиті на дві підгрупи, після чого відбувалися стикові матчі за медалі. До фіналу вийшли дві команди різного віку обласної ДЮСШ Блохіна-Бєланова. Ніхто не хотів поступатися, і основна частина цього захоплюючого поєдинку завершилася без голів. А в захоплюючій серії пенальті сильнішою виявилася команда 2006 р.н., яку підготували Валерій Базалицький і Олександр Бессараб. Вона перемогла старших на рік одноклубників (тренери – Олексій Рябцев і Сергій Заєць) із рахунком 3:2.

        – Мені подобається відбивати пенальті. Тому успіх у серії вважаю невипадковим, – сказав воротар команди ДЮСШ Блохіна-Бєланова Олександр Постемський.

         – Зазвичай ми виграємо такі турніри. Лише торік поступилися першістю. Футзальний чемпіонат слугує підготовкою до великого футболу, бо ми не робимо ставку на футзал, – каже директор ДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль. – На цьому турнірі за нашу команду грали виключно вінничани. Підсилюємося сильними гравцями з районів лише для виступів у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України.

         В поєдинку за третє місце команда Шаргорода із рахунком 3:1 переграла тульчинців.

        – Наша команда 2005 р.н. була переможцем зональних всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч» і брала участь у фінальних іграх, де посіла п’яте місце. З командами ДЮСШ Блохіна-Бєланова конкурувати непросто. Тому що у них є велика лава запасних, а у нас лише 5 – 6 гравців відповідного рівня. У вінницьких спортшколах відбувається відбір футболістів, а у нас лише набір, – сказав тренер шаргородської команди, директор місцевої ДЮСШ Іван Палій.

         Урочисте нагородження проводили перший заступник голови обласної федерації футболу Семен Ханук і голова Дитячо-юнацької футбольної ліги області Михайло Дзюба.

         – Непоганий рівень продемонстрували команди Іллінців, Тульчина, Шаргорода. Все ж команди Вінниці виділялися і закономірно посіли перші місця, – сказав голова Дитячо-юнацької футбольної ліги області Михайло Дзюба.

            Призерам вручили Кубки, медалі і грамоти. Окрім того, кожна з восьми команд-фіналістів отримала у подарунок по п’ять сучасних м’ячів!

          – Федерація футболу України виділила м’ячі для дітей, які займаються грою № 1. Сьогодні ми вручаємо першу частину з них. Протягом року надамо юним футболістам Вінниччини мінімум півтисячі м’ячів. Їх отримають команди-учасники ДЮФЛ області та учасники змагань під егідою обласної федерації футболу, – сказав спортивний директор обласної федерації футболу Ігор Павленко.

 

SHARE