nocvn5901

Відомий 26-річний боксер-суперважковик з Марокко Мохамед Арджауі зі своїми наставниками вирішив підготуватись до свого наступного поєдинку проекту Міжнародної боксерської асоціації «Професійний бокс AIBA» (APB) у Вінниці. Він є дворазовим чемпіоном Африки і дворазовим учасником Олімпійських ігор. Мохамед Арджауі в клубі «Нокаут» поспарингував з провідними українськими боксерами важкої і суперважкої вагової категорії.

Нагадаємо, що у 2014 році за ініціативи президента федерації боксу України Володимира Продивуса була створена збірна країни важкої (до 91 кг) та суперважкої категорії (понад 91 кг). Її старшим тренером призначили Віталія Міхєєенка.

Збирається виграти APB і Олімпіаду 2016 року

Мохамед Арджауі брав участь у Олімпіадах в Пекіні і Лондоні. А в минулорічному фіналі APB він дійшов до фіналу.

– Тоді мені просто не пощастило, адже перед цим я впевнено переміг в усіх боях APB. Цього року збираюся виграти цей проект. Також прагну стати переможцем Олімпійських ігор-2016 в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), – сказав Мохамед Арджауі.

19-річний майстер спорту України Дмитро Лісовий першим боксував з чемпіоном Африки. Він є призером чемпіонату України серед чоловіків. Дмитро Лісовий каже, що у Вінниці умови для розвитку боксерів високого класу є навіть кращими, ніж у столиці. Тому саме з нашого міста Дмитро збирається штурмувати вершини світового боксу. Спочатку, 19 липня, виступатиме на престижному міжнародному турнірі з боксу серії «А» в Німеччині.

– Там можна буде виконати норматив майстра спорту міжнародного класу. А взагалі моя мрія – потрапити на Олімпійські ігри. Якщо не в 2016 році, то хоча в 2020-у. Олімпійську ліцензію необхідно вибороти на чемпіонаті світу, стати там призером. Путівку туди я збираюся здобути за підсумками вересневого чемпіонату України, – поділився Дмитро Лісовий.

Рівняння на Майка Тайсона

Також суперником іноземного гостя був 21-річний фіналіст Кубка України Віктор Труш. Він народився в Миколаївській області. Але зараз тренується в місті над Бугом.

– До Вінниці я переїхав тиждень тому, щоб тренуватися під керівництвом Віталія Міхєєнка в найкращому боксерському залі нашої країні, – розповів «новоспечений» вінничанин.

Наші боксери назвали суперника з Африки доволі сильним і титулованим.

– Я нечасто мав можливість перевірити свої сили в протистоянні з боксерами з інших континентів. В основному бився з опонентами з Європи. І взагалі вперше до нас на спаринг приїздять іноземці із далекого зарубіжжя, – додав Віктор Труш.

– Необхідно тренуватися з досвідченими суперниками, тільки так ми зможемо підвищити свій рівень, – додав дворазовий чемпіон України Віктор Вихрист.

– Мохамед Арджауі є лідером аматорського боксу не лише в своїй країні, але й всього Африканського континенту. Він входив до вісімки найсильніших на Олімпійських іграх. Надіюсь, що до Вінниці тепер будуть частіше приїжджати іноземні боксери, – сказав старший тренер збірної Вінницької області, тренер клубу «Українські Отамани» Леонід Лоївський.

Радник президента федерації боксу Марокко Мохамед Єлкабурі розповів, що домовленість про проведення тренувального табору у Вінниці була досягнута між президентом федерації боксу Марокко та українським спортивним менеджером Донатасом Піскуном в Касабланці, в квітні поточного року,

– Особливо відзначу високий рівень матеріальної бази СК «Нокаут». Ми не очікували, що у Вінниці є такі можливості для тренувань. Щиро дякуємо президенту «Нокауту» Сергію Капусті за гостинність, – додав радник президента федерації боксу Марокко.

Мохамед Єлкабурі та федерація боксу Марокко сподіваються на продовження плідної співпраці з федерацією боксу України.

nocvn5905 nocvn5906 nocvn5899 nocvn5900 nocvn5902 nocvn5903 nocvn5904 nocvn5895 nocvn5896 nocvn5897 nocvn5898