З 21 по 23 травня у Вінниці провели 12-й відкритий турнір з футболу серед дітей 2007 – 2008 р.н. «Олімпійський первоцвіт». Грали на стадіоні міського Палацу дітей та юнацтва. Змагання пройшли за підтримки відділення НОК України у Вінницькій області, спорткомітету Вінницької міської ради та обласної федерації футболу.

   На старт вийшли вісім команд. Вони представлялиХмельницький, Гнівань (Тиврівський район), Вінницькийрайон та господарів поля. Колективи були розбиті на двігрупи. Чотири кращі команди розігрували медалі.

   В фіналі зустрілися вінницькі збірні школи № 16 і ДЮСШ «Прем’єр-Нива». Основна частина цієї гри завершилася внічию – 0:0, хоча певною ігровою перевагою володіли нивівці. В серії пенальті впевнено перемогла «Прем’єр-Нива» – 3:1. Чемпіонів підготували провідні тренери цієї спортшколи Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук.

   – В нашій команді грали діти 2008 р.н. В той же час в інших колективах-учасниках турніру (окрім ДЮСШ Блохіна-Бєланова) – на рік старші. Наша команда цього віку раніше вигравала міжнародні і всеукраїнські турніри. Тому черговий успіх не є випадковим, – каже Олександр Гайдаржи. – На шляху до фіналу в групі ми подужали ДЮСШ Блохіна-Бєланова – 1:0, «Новатор» (Хмельницький) – 3:1 і СК «Темп» – 2:0.

   За словами тренерів ДЮСШ «Прем’єр-Ниви», багато гравців цієї команди показали в турнірі «Олімпійський первоцвіт» непоганий рівень. Але вони виділили капітана команди Махмуда Хаттаба. У день фіналу він святкував 11-річчя і водночас був визнаний кращим нападником турніру.

   Бронзові нагороди здобула команда ДЮСШ Блохіна-Бєланова. Вона із рахунком 1:0 переграла колектив «Мрія» Палацу дітей і юнацтва.

   Призери отримали Кубки спорткомітету Вінницької міської ради, медалі і грамоти. Кращі гравці змагання (у різних амплуа) були нагороджені пам’ятними Кубками і відзнаками відділення НОК України у Вінницькій області.

   – «Олімпійський первоцвіт» традиційно відбувається навесні на нашому стадіоні і збирає міцний склад учасників. Він слугує гарною перевіркою сил юним спортсменам, – прокоментував організатор змагання Микола Кривовязюк.

SHARE