Вінницький жіночий клуб Суперліги «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» приймав на своєму майданчику титулований «Хімік» (Южне, Одеська область). Ця команда десять разів вигравала чемпіонат України, а в поточному розіграші ділила 2-4 сходинки турнірної таблиці.

     Оновлена вінницька команда також в цьому сезоні демонструє непогану гру і результати. Перед матчем із «Хіміком» вона посідала п’яту сходинку в елітному дивізіоні. За підтримки повних трибун у спорткомплексі медуніверситету наші волейболістки дали справжній бій гостям.

     Першу партію «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» програв – 22:25. В другому сеті наші дівчата тривалий час вели в рахунку, але все ж не встояли – 19:25. Третя партія стала завершальною у матчі – 20:25 і 0:3 за партіями.

     Але вболівальники, гравці і керівники нашої команди не були розчарованими. Адже «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ», який перебуває на шляху становлення, показав доволі якісний волейбол і бійцівські якості в своєму дебютному домашньому поєдинку сезону, причому проти сильного суперника.

     Одна із лідерок ВК «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» Валерія Якушева пояснила, чому не вдалося здобути перемогу над «Хіміком»:

     – Ми зробили багато помилок, тому й програли. У волейболісток «Хіміка» більший досвід виступів на рівні Суперліги, це також далося взнаки. Водночас ми намагалися боротися із повною викладкою, бо відчували серйозну підтримку вболівальників. Вона дуже допомагала.

     Головний тренер і директор ВК «Хімік» Євгеній Ніколаєв сказав, що вінницька команда показала пристойний рівень волейболу:

     – «Добродій» – це конкурентоспроможний клуб. Головне, щоб спонсори вінницького волейболу прийшли не на короткий період часу, а затрималися якомога довше. Також Вінниця потребує хорошого спортивного залу, де можна буде приймати Єврокубки. Щодо «Хіміка» – то в цьому сезоні ми будемо боротися за срібні нагороди, адже сперечатися із «Прометеєм» за золото дуже складно, – прокоментував Євгеній Ніколаєв.

     Голова наглядової ради клубу «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» Сергій Татусяк наголосив, що наразі триває становлення команди. Він впевнений, що все вийде!

     – Головне, що ми створюємо родинну атмосферу в команді. Це можна було побачити на першому зібранні засновників і партнерів клубу. Вболівальники відчувають, що вкрай необхідна підтримка для нашої команди є, – сказав Сергій Татусяк. – В цьому сезоні наше завдання – закріпитися в Суперлізі, що не так легко. Думаю, що нашим волейболісткам це вдасться. В той же час можна помріяти, щоб з часом виступати в єврокубках.

 

                                                                                           Михайло Шафір

SHARE