З 14 по 18 листопада у Вінниці, на СК «Нива», проходив міжнародний турнір з футболу «Золота Нива» U-12. Тобто серед юнаків до 12 років. Змагання спільно організували ДЮСШ «Прем’єр-Нива», благодійний фонд Володимира Продивуса, обласна федерація футболу і меценати.

   На старт вийшли 16 команд, розбитих на чотири групи. Були й дві команди із Кишинева (Молдова) – «Буюкани» і «Дачія». Також грали Одеса, Маріуполь, Кропивницький, Тернопіль, Київ, Кременчук. Тобто міста, клуби яких представлені у вищій лізі ДЮФЛ України. Вінницю презентувала «Прем’єр-Нива», яку тренує Олександр Квятковський. На жаль, вона посіла лише 11-е місце. У стиковому поєдинку за цю позицію нивівці переграли «Максіт» (Київська область) – 3:1.

   – Ця команда «Прем’єр-Нива» вже неодноразово вигравала всеукраїнські турніри, посідала призові місця на чемпіонаті області. Але її основна задача – підготуватися до ДЮФЛ України на наступний сезон, – каже організатор «Золотої Ниви» Олександр Гайдаржи. Чемпіонство виборола «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка, Київська область). В фіналі вона із мінімальною перевагою 1:0 здолала «Кремінь» (Кременчук). Вирішальний гол було забито на останніх хвилинах.

   – Ми мали мету досягти вершини на турнірі і втілили її у життя. Взагалі я розраховував, що зможу забити гол у фіналі, і це сталося, – радіє автор переможного м’яча Макар Минзюк.

   В матчі за бронзу столичний «Атлет» переграв ДЮСШ Тернопіль з аналогічним рахунком.

   – Ми перший раз на «Золотій Ниві». Але чули про вінницькі змагання схвальні відгуки. Вони слугують підготовкою до офіційних турнірів. Але водночас діти прагнуть перемагати в усіх матчах, – каже тренер ДЮСШ «Атлет» (Київ) В’ячеслав Зборовський.

SHARE