Вихованець Ілллінецького відділення Вінницької обласної ДЮСШ «Спартак» Марат Крижанський завоював бронзову медаль на чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат (до 18 років).

Змагання проходили у Києві 17 – 18 лютого. Чемпіонат був дуже представницьким. На килим виходили понад 600 спортсменів з 24-х областей України. Наш 16-річний земляк виступав у ваговій категорії 81 кг/

– Через дуже велику кількість учасників чемпіонату, в тому числі і у ваговій категорії Марата, йому довелося для здобуття медалі провести незвично велику кількість сутичок – шість, – прокоментував його наставник, тренер обласної ДЮСШ «Спартак» Станіслав Герасимчук.

За словами тренера, Марат ретельно працював на тренуваннях. І не менш завзято боровся на змаганнях у столиці. Він рівно і переконливо проходив всіх своїх суперників і лише одного раз програв.

– Ми з Маратом дуже раді здобутій медалі, адже вона відкрила йому «зелене світло» до збірної України. В її складі він візьме участь у Кубку Європи, що відбудеться незабаром у Загребі (Хорватія), з 11 по 13 березня, – додав Станіслав Герасимчук.

А вдалий виступ Марата у Хорватії може дати йому право виступу на чемпіонаті Європи у Каунасі (Литва), який пройде 30 червня – 2 липня, а також на Європейському Юнацькому олімпійському фестивалі, що відбудеться у Дьорі (Угорщина) 24-28 липня.

За оцінкою фахівців, Марат Крижанський швидко прогресує і у свої 16 років є дуже перспективним дзюдоїстом. Наразі він навчається у спеціалізованому спортінтернаті Києва.