Представник школи Іллінецької школи дзюдо Владислав Кирилюк відзначився на престижному міжнародному турнірі в м. Любляна (Словенія). Там змагалися борці з десятка країн світу.
Наш 14-річний спортсмен здобув всі чотири перемоги у ваговій категорії до 50 кг і заслужено став чемпіоном. Зокрема, він здолав алжирця, двох господарів килима і поляка.
Владислав Кирилюк є кандидатом у майстри спорту, бронзовим призером чемпіонату України, переможцем міжнародного турнірі в Польщі. Його підготував тренер Вінницької обласної комплексної ДЮСШ «Спартак» Станіслав Герасимчук.
– В Любляні Владислав Кирилюк здобував лише чисті перемоги. Тобто він вигравав або за рахунок вдалого кидка, або утримання, або больового прийому. Владислав жодного разу в Словенії не боровся всі три заплановані хвилини – його сутички тривали лише 10 – 30 секунд, – розповів Станіслав Герасимчук.
Дзюдо в Іллінецькому районі під керівництвом двох тренерів займається близько сотні дітей. Вони тренуються в райцентрі, Дашеві і Кальніку. Окрім Владислава Кирилюка, на Іллінеччині є ще кілька сильних борців. Приміром, Марат Крижанський, який нещодавно виграв чемпіонат України з дзюдо серед юнаків до 17 років.

%d0%b4%d0%b7%d1%8e%d0%b4%d0%be-%d0%ba%d0%b8%d1%80%d0%b8%d0%bb%d1%8e%d0%ba

SHARE