Чемпіони та призери II літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні (Китай) 2014 року, а також їхні наставники отримуватимуть стипендії від Національного олімпійського комітету. Таке рішення було прийняте і затверджене під час засідання виконавчого комітету НОК України. Про це повідомляє офіційний сайт НОКУ.

Нагадаємо, в II літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні (Китай) срібною призеркою стала вінницька легкоатлетка Джойс Коба. Її підготував тренер обласної СДЮШОР з легкої атлетики Володимир Прошин. Загалом юні українські олімпійці привезли з Нанкіна 29 нагород, 9 з них золотих, 9 – срібних та 11 бронзових.

Стипендіальна програма розрахована на 1 рік і вступить в дію вже з 1 березня поточного року. Її загальний бюджет складає 680 тисяч гривень.

Такі стипендії НОК отримують всі чемпіони та призери Юнацьких Олімпійських ігор та медалісти Європейських юнацьких олімпійських фестивалів, починаючи з I літніх ЮОІ-2010.

– Національний олімпійський комітет планомірно виконує свою програму щодо підтримки талановитої молоді. Нам важливо, щоб сьогоднішні чемпіони разом зі своїми тренерами отримали стимул та бажання працювати далі і вже через декілька років піднялись на п’єдестал дорослих Ігор. Зараз ми маємо підтримати цих юних атлетів, які є нашою олімпійською надією, – зазначив президент НОК Сергій Бубка.

 

nocvn500269

nocvn500271 nocvn500272