nocvn5413

Сьомого травня у відділенні НОК України Вінниччини відбулося традиційне вшанування кращого спортсмена місяця в області. Ним у квітні була визнана 17-річна майстер спорту з легкої атлетики, срібний призер юнацької Олімпіади Джойс Коба. Вона відзначилася на легкоатлетичній матчевій зустрічі серед юніорів в Румунії. Там змагалися збірні господарів, Ізраїлю, України і Кіпру. Вінничанка посіла 1-е місця в бігу на 400 метрів і командній естафеті (4 по 100 метрів). Окрім того, стала чемпіонкою в складі збірної дівчат і в командному заліку – в складі збірної України. Таким чином у активі Джойс в Румунії одразу чотири перемоги.

Голова відділення НОК України Вінницької області, дворазовий срібний олімпійський призер з плавання Павло Хникін вручив Джойс Кобі, як кращому спортсмену місяця, сертифікат розміром тисячу гривень.

– Разом з тренером Володимиром Прошиним ми планували боротися в Румунії за перше місце. Водночас результат був не настільки важливим, адже це був лише перший старт сезону. Зараз для мене головне – вдалий виступ на чемпіонаті України серед дівчат, який відбудеться в Кіровограді 25 травня. Він матиме статус відбору на юнацький чемпіонат світу, – сказала Коба Джойс. – Про боротьбу за путівку на дорослу Олімпіаду-2016 я ще не замислювалася. Поки необхідно вдало виступити на чемпіонаті світу у своїй віковій категорії.