Днями відділення НОКУ країни визначило кращого спортсмена липня на Вінниччині. Ним став боксер Денис Солоненко, який минулого місяця здобув олімпійську ліцензію на турнірі у Венесуелі, де виборов бронзову нагороду. Він отримає сертифікат кращого спортсмена місяця на три тисячі гривень.

Але в Ріо Денис Солоненко, на жаль, програв перший свій поєдинок Теймуру Маммадову із Азербайджану – по очках з рахунком 0:3 (28:29 у всіх суддів).

Бронзовий призер Олімпіади-2012 значно переважав Дениса в зрості і, відповідно, в довжині рук. Тому відповідати на атаки суперника вінничанину не завжди вдавалось. Теймур швидше пересувався і не давав нашому земляку нав’язувати бій.

Вже після двох раундів Мамедов практично забезпечив собі перемогу, вигравши кожен з них. Після цього азербайджанець дав українцеві трохи свободи і заключний раунд Солоненко залишив за собою. Проте цього було замало, щоб схилити чашу терезів на свій бік.

За словами тренера Олімпійської збірної України з боксу на Іграх-2016 Сергія Гордієнка, Денис «не програв бій».

– Так, були недоліки, але він бився гідно та зробив усе, що міг. Солоненко здобув олімпійську ліцензію на участь в Олімпійських іграх-2016 буквально за декілька тижнів до початку Ігор. Часу на підготовку було дуже мало. Вважаю, в Ріо він вийшов на ринг в повному бойовому настрої й показав свій максимум, – сказав наставник.

Boxing - Men's Light Heavy (81kg) Round of 32 Bout 37 солоненко 2 солоненко 5

SHARE