Вінницькі спортсмени вже здобули дві олімпійські ліцензії. Лідер збірної України боксу (у вазі до 56 кг) Микола Буценко отримав перепустку на Олімпійські ігри на світовому ліцензійному турнірі у Баку (Азербайджан). У видовищному чвертьфінальному двобої він переміг представника Алжиру Фахема Хамачі. Підсумковий результат – 2:0 на користь нашого боксера. Завдяки цьому Микола Буценко вийшов до півфіналу світового турніру, чим гарантував нагороду і, що найважливіше, ліцензію у Ріо-2016.

Також олімпійську перепустку отримала легкоатлетка Олена Колесниченко, яка представляє Рівненську і Вінницьку області. Цю інформацію, оприлюднену на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України, підтвердила і в.о. президента Вінницької обласної федерації легкої атлетики Олена Бех.

– Олена Колісниченко нині вже є вихованкою Вінницької ШВСМ, тож її справедливо можна відносити до спортсменів нашого регіону, – зазначила Олена Бех.

Олена Колесниченко виступатиме на Олімпіаді в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Олімпійський норматив вона виконала на чемпіонаті України, де виборола срібну нагороду.

Голова відділення НОК України Вінницької області, чотириразовий учасник і дворазовий срібний призер Олімпіад Павло Хникін зазначив, що на путівки до Ріо-2016 претендують ще кілька спортсменів Вінниччини. В першу чергу – веслувальниця Світлана Ахадова, яка привезла з етапів Кубку світу, які відбувалися в Дуйсбургу (Німеччина) і Рачице (Чехія) дві золоті медалі. Вона разом із веслувальницями інших міст здобула їх на байдарці-четвірці на дистанціях 500 та 200  метрів.

Микола Буценко

SHARE