Сьогодні, 13 вересня, в Немирівській школі № 1 (Вінницької області) зустрічали славетного олімпійця. Олімпійський урок проводив дворазовий срібний призер з плавання і чотириразовий учасник Ігор Павло Хникін. Нинішній голова відділення НОК України Вінницької області розповів про своє спортивне становлення, досягнення, а також про 17-річний стаж в національній збірній України. Павло Вікторович радив дітям не палити, не вживати алкоголь і наркотики, а натомість робити зарядку і взагалі вести здоровий спосіб життя.

До речі, олімпієць залучив до спорту і своїх дітей. Старший син Павла Хникіна – майстер спорту з плавання, середній – кандидат у майстри, донька також відвідує басейн і танцювальний гурток. Школярів особливо цікавило, в яких країнах побував славетний чемпіон; які перемоги йому особливо пам’ятні; скільки він тренувався для досягнення результатів. Павло Хникін відповів на всі запитання, сфотографувався на згадку з усією шкільною громадою і з кожним охочим окремо. Він привіз із собою срібну олімпійську нагороду, і кожен міг доторкнутися до неї і помріяти про свої майбутні спортивні перемоги.

На завершення зустрічі голова відділення НОКУ подарував школі комплект м’ячів та олімпійських сувенірів. Натомість отримав квіти  від школярів – як подяку за цікаву та корисну лекцію.

Заступник директора з виховної роботи НВК №1 міста Немирова Ірина Романенко розповіла, що на базі її навчального закладу діє чотири спортивні гуртки: волейбол, футбол, баскетбол і туристичний. Школярі першої школи регулярно беруть участь не тільки в міських змаганнях, але й в районних і обласних. Два роки поспіль вони перемагають на районному рівні у всеукраїнській патріотичній грі «Сокіл-Джура».

В рамках Олімпійського тижня, окрім зустрічі з Павлом Хникіним учні Немирівської школи № 1 візьмуть участь у велопробігу, легкоатлетичному кросі (разом з учителями) по місту, змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу і настільного тенісу.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

SHARE