Відразу три чемпіонати України з важкої атлетики відбулися у селищі міського типу Мангуш Донецької області протягом 23 липня – 2 серпня. Це Чемпіонат України з пауерліфтингу, Чемпіонат України з жиму лежачи та Чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп.

     Чемпіонати пройшли з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог: у кожній віковій групі виступало не більше п’ятдесяти учасників, спортсмени дотримувалися дистанції, застосовували засоби індивідуального захисту, на турнірах були присутніми дезінфектори. Загальна кількість учасників склала 130 людей, які представляли 22 регіони України.

     У кожному з трьох турнірів брали участь спортсмени з нашого регіону і скрізь вдалося піднятися на п’єдестал.

     Вже у перший день змагань Заслужений майстер спорту України Іван Чупринко посів перше місце на Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи у ваговій категорії до 74 кілограмів, а Ігор Бондарчук у цій категорії виборов срібну нагороду. У категорії до 93 кілограмів третім став ще один вінничанин – Віктор Слободяник.

     Майстер спорту України міжнародного класу Віталій Коломієць посів другу сходинку на Чемпіонаті України з пауерліфтингу у ваговій категорії до 83 кілограмів.

     На Чемпіонаті України із жиму лежачи ще двоє наших спортсменів потрапили у призери. Все той же Іван Чупринко став чемпіоном у ваговій категорії до 74 кілограмів. У заключний день змагань Олександр Тетерук у свої ваговій категорії 120+ кілограмів здобув бронзову медаль.

     Таким чином наші спортсмени привезли із змагань шість медалей, дві з яких найвищого ґатунку, два срібла та дві бронзи.

Андрій МАКРУШИН

SHARE