У Вінниці 22 – 23 червня відбувався відкритий чемпіонат Вінницької ДЮСШ «Темп» і 17-й відкритий турнір «Зірки Поділля» з художньої гімнастики. Змагання проходили в СК «Нокаут». У них взяли участь 250 учасниць з Одеси, Білої Церкви, Українки, Києва, Запоріжжя, Калинівки, Козятину, Вінницьких ДЮСШ № 1, ДЮСШ «Темп» і СК «Віртуоз».

Гості виявилися задоволеними організацією змагання.

– Приміщення для проведення турніру і рівень учасниць – чудові, – кажуть семирічна Марина Колісниченко та ї дідусь Віктор з Одеси.

Восьмирічна вінничанка Єлизавета Павлюк, вихованка ДЮСШ «Темп» завжди радіє можливості взяти участь у змаганні.

– У мене вже є 19 медалей. Я є чемпіонкою Вінницької області, перемагала на змаганнях в Дніпропетровську, Одесі, Сумах, Києві, Калинівці, – розповіла  Єлизавета Павлюк.       

Кращі визначалися серед спортсменок різної підготовки –

від юнацького розряду до майстрів спорту. Наймолодші гімнастки були 2013 року, найсильніша група – 2001 р.н. і старші.      

– Майстрів спорту було не дуже багато. Адже тиждень тому у Вінниці проходив чемпіонат України. Через це деякі команди відмовилися від участі, – розповіла тренер Вінницької ДЮСШ «Темп», організатор змагань Світлана Єгорова.

Командного заліку не було. В особистому заліку медалі розігрувалися в групових вправах (мінімум п’ять учасниць),  без предмета, зі скакалкою, обручем, булавами, стрічкою і м’ячем. Високі результати на турнірі показали спортсменки із Запоріжжя, Одеси й Вінниці. Призерки в особистій першості і групових вправах отримували медалі, грамоти і подарунки.    

телефон 010 (1) телефон 024 телефон 032 телефон 007 телефон 009 телефон 022 (1) телефон 028 телефон 044 (1) гимнастика 3 гимнастика 2 телефон 006

SHARE