Нещодавно в м.Таллінн (Естонія) завершився міжнародний турнір з боротьби греко-римської «Таллінн Опен». На змагання  прибули кращі спортсмени з 24 країн світу, 2000 чоловік  борців греко-римського стилю, загалом 3200 чоловік учасників турніру. Захід проходив надзвичайно видовищно, одночасно на  чотирнадцяти стандартних борцівських килимах.

Вінницьку область представляли спортсмени, які лише цього року перейшли до юніорських змагань:

-Ігор Бичков (66 кг) отримав 5 перемог (Швеція, Чехія, Фінляндія, Туніс, Естонія) поступився двом представникам Білорусії, посів 4 місце.

– Максим Сапун (74кг) отримав 4 перемоги (Литва, Естонія, Литва) програв Естонія,Україна, але зібрався і виграв у борця з Білорусії, посів 5 місце.

-Ілля Бугаєв (84кг) отримав 4 перемоги (Естонія-лідер збірної, Литва- лідер збірної, Латвія, Білорусь – у свого суперника на Чемпіонаті Європи у Швеції, поступився представникам з Білорусії та призеру Чемпіонату Світу та Чемпіонату Європи з Росії, посів 6 місце. Інші представники України в цій ваговій категорії не здобули жодної перемоги.

Для наших хлопців це надзвичайний досвід за який вони вдячні керівництву Вінницької області.20170401_092401 20170401_203124 20170401_203253 20170401_203424