У Кривому Розі (Дніпропетровська область) провели традиційний Всеукраїнський турнір з гандболу серед чоловічих команд пам’яті Володимира Воронька. Це відомий тренер, який народився у Кривому Розі, але працював саме у ДЮСШ Вінниці. Тому по традиції на турнір прибула й збірна міста над Бугом. Вінницьку делегацію очолював голова обласної федерації гандболу Олександр Павлюк. Основу нашого клубу склали ветерани з ГК «Вечірня Вінниця». В її складі найстаршим був 60-річний Юрій Чорний. Також наш колектив підсилили трьома студентами з ГК «ВДПУ», який наразі йде третім у першій лізі чемпіонату України.
– В турнірі разом грали і аматори, і професіонали. Приміром, за команди Сум і Дніпра виступали кілька гандболістів вищої ліги України (є ще суперліга), – каже граючий тренер вінницької команди Володимир Тихонов.
Змагання тривали потягом одного дня, за коловою системою. Тому тривалість матчів у порівнянні з традиційною була зменшена двічі. Вінничани переграли сумчан – 16:14, дніпрян – 16:13 і команду Кам’янського – 18:17. Наші спортсмени зазнали лише однієї поразки – від господарів майданчику, із мінімальним рахунком 14:15.
Таким чином золоті нагороди здобула команда Кривого Рогу. Вінничанам дісталося срібло, дніпрянам – бронза. Отже, сплав молодості і досвіду нашим землякам приніс непоганий результат. Вперше на меморіалі Володимира Воронька вінницькі гандболісти піднялися на другу сходинку турнірної таблиці. До цього їхнім кращим досягненням були бронзові нагороди.
– Торік ми в аналогічному турнірі посіли четверте місце. Але тоді склад учасників був набагато сильнішим. Приміром, за Дніпро грала команда вищої ліги. Був представлений й іменитий «Легіон» (Київ), за який виступали майстри спорту, – розповів Володимир Тихонов.
Тепер вінницькі гандболісти готуються до чемпіонату області серед чоловіків. Він має відбутися в лютому в новому залі у с. Сосонка (Вінницький район).

SHARE