В спеціалізованій школі-інтернаті Сутисок (Тиврівський район) 7 жовтня провели проект Національного олімпійського комітету #OlympicLab, який реалізується за підтримки «The Coca-Cola Foundation». Зокрема, один із його напрямків «Загальнолюдські та олімпійські цінності».

   Захід організувало відділення НОК України у Вінницькій області. Його вели дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін (плавання) і учасник Олімпіад Михайло Книш(легка атлетика). Чемпіони поспілкувалися із учнями старших класів. Михайло Книш розповів, як зароджувався олімпійський рух та про його нинішній сучасний стан. Відомі гості продемонстрували фільми, які виготовив НОК України, про олімпійські цінності. Зокрема, про дружбу, завзятість, наполегливість, повагу тощо. Після цього Михайло Книш провів олімпійську зарядку із учнями навчального закладу.

   Учасники «Олімпійської лабораторії» відповідали на тематичні запитання олімпійців, за що отримували сувеніри НОК України. А школі-інтернату вручили у подарунок п’ять футбольних м’ячів.

   – Вихованці школи-інтернату були раді нашому візиту і подарункам. Вони швидко знаходили вірні відповіді на запитання спортивної вікторини. Адже ці діти переважно дружать зі спортом, – каже Михайло Книш.

SHARE