Під час телемарафону урочистих проводів Національної збірної команди України на Ігри XXХII Олімпіади в Токіо відбулась церемонія спецпогашення марки, випущеної «Укрпоштою» на честь українських олімпійців. Про це поінформував НОК України.

     Символічна процедура передбачає погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам’ятних подій. Вона вже давно стала невід’ємною традицією урочистих проводів збірної та має особливе значення для філателістів, які збирають ювілейні марки та конверти.

     До участі у заході долучилися президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт та генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

      З 11 липня марка вводиться в обіг накладом 140 тис примірників та вважається дійсною для сплати послуг з пересилання письмової кореспонденції. Її номінал становить 17 грн.

     Відзначимо, випуск Олімпійської марки – традиційний атрибут Ігор. Першу її серію світ побачив ще під час Ігор першої Олімпіади сучасності, яка відбулась у 1896 році.

SHARE