nocvn56472

18 жовтня у Барі, на районному стадіоні, відбулося урочисте відкриття універсального спортмайданчика з синтетичним покриттям «Спорт-Смайл». В заході взяли участь представники обласної, районної та міської влади, спортивної громадськості. Він пройшов за підтримки відділення НОК України Вінницької області і управління у справах, сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Почесне право перерізати червону стрічку було надано голові РДА Володимиру Саволюку, голові райради Михайлу Піддубному, ветеранам спорту Леоніду Голодюку, Олександру Кухарчуку, Валентину Скоричу. Йшлося, що універсальний спортмайданчик, з 2008 року стояв недобудованим, але завдяки спільним зусиллям районної і міської влади, підтримці обласного керівництва, Державного фонду регіонального розвитку все ж таки вдалося завершити цей проект.

Присутніх привітав начальник управління у справах, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, срібний призер ХХVII Олімпійських ігор в Сіднеї, дворазовий чемпіон світу, заслужений майстер спорту України з велосипедного спорту Сергій Чернявський. Він вручив директору Барської РДЮСШ «Колос» Олегу Голодюку м’ячі. Також з вітальним словом звернувся голова відділення НОКУ, учасник чотирьох Олімпіад, дворазовий срібний призер Олімпіади-1992, багаторазовий чемпіон України з плавання, 22-разовий рекордсмен України з плавання, заслужений майстер спорту Павло Хникін. Він передав керівнику спортшколи олімпійський прапор з побажаннями, щоб вихованці РДЮСШ здобували навіть олімпійські перемоги.

– Таких сучасних багатофункціональних спортивних майданчиків дуже бракує на Вінниччині. Навіть в обласному центрі їх обмаль. Чудово, що в Барі спромоглися об’єднати зусилля спонсорів і влади для побудови важливого спортивного об’єкту, – зазначив Павло Хникін.

Олег Голодюк зауважив, що надзвичайно радий з того, що втілився в життя важливий проект. Подія відкриває нову сторінку в житті колективу спортшколи, про більш ніж півстолітню історію якого присутнім на святі могли «розповісти» розміщені на біг-бордах фотосвітлини.

Святкового настрою учасникам урочистостей додали музичні номери. А згодом всі бажаючі мали можливість подивитися захоплюючий футбольний матч між командами ветеранів з Бара і Літина, які із задоволенням випробували зручність нового універсального майданчика.

За інформацією: www.barrda.gov.ua

nocvn56461 nocvn56462 nocvn56463 nocvn56464 nocvn56465 nocvn56466 nocvn56467 nocvn56468 nocvn56469 nocvn56470 nocvn56471

SHARE