nocvn5915
Ігор Павленко

 

Заявки на участь в Кубку України з футболу серед аматорів подали одразу три команди з Вінниччини, що є своєрідним рекордом. Це, зокрема, учасник нинішнього чемпіонату України серед аматорів ФК «Вінниця», чинний чемпіон області «Патріот» (Кукавка, Могилів-Подільський район) і володар обласного Кубку «15 громада» (Руданське, Шаргородський район).

– Попередні заявки на участь в Кубку України необхідно було подати до 15 липня цього року. На підставі отриманих нами листів обласна федерація футболу рекомендувала включити ФК ”Вінниця” “Патріот” і “15 громаду” до цих змагань. Скоріше всього, всі ці клуби допустять. Але, можливо, якусь з наших команд не включать до основної сітки – їй прийдеться починати до кваліфікаційного раунду. Це залежатиме від того, скільки загалом клубів зі всієї України подасть заявки на участь в аматорському Кубку, – прокоментував заступник голови Вінницької обласної федерації футболу Ігор Павленко.

Як повідомив Ігор Павленко, остаточно список учасників кубку України стане відомим 7 серпня. Кубкові двобої проходитимуть за принципом “плей-офф” – вдома та на виїзді. Планується, що «15 громада» прийматиме своїх суперників у Шаргороді, а “ФК Вінниця” і “Патріот” – в обласному центрі. Перші матчі основної частини Кубка України серед аматорів пройдуть 12 і 19 серпня. До того часу всі команди мають шанс підсилитися. Адже дозаявка гравців у колективах фізкультури не забороняється.