Президенту федерації боксу Вінниччини Олегу Юрійовичу Алексі 16 квітня виповнюється 49 років!

Народився Олег Алекса у Вінниці. Навчався спочатку у школі № 2, а потім у школі № 10. Закінчив Вінницький педуніверситет (факультет фізвиховання).

Він спробував себе у 4-х саме чоловічих видах спорту – боксі, універсальному бої, мотогонках та хокеї з шайбою.

Виступав у напівважкій категорії боксу, перемагав на змаганнях спорттовариства «Спартак», на вагомих турнірах у Москві та в інших містах Радянського Союзу. У 2001 році став чемпіоном України з універсального бою у категорії 95 кг. Окрім звання майстра спорту з боксу, Олег Алекса також має звання майстра з мотокросу. В 2006 році він став чемпіоном України з ендургонок (багатоденні перегони по гірській, болотній та лісній місцевості).

День народження Олега Юрійовича співпадає з днем створення у Вінниці футбольної команди майстрів «Локомотив», і він щиро полюбляє футбол. Олег Алекса тривалий час грав у хокей (з шайбою на льоду), зокрема, у вінницькій команді «Патріот».

Під керівництвом Олега Алекси Вінниччина регулярно займає високі рейтингові місця в боксі серед областей України. В останні роки у Вінниці регулярно проводяться чемпіонати і Кубки України з боксу та міжнародні зустрічі серед чоловіків, жінок та юніорів, в чому є пряма заслуга Олега Алекси.

Взагалі, він у своїй роботі керується тим, що розвиток фізичного виховання і спорту є нагальною потребою суспільства. Прагне, щоб молодь займалася боксом, футболом, волейболом, баскетболом, плаванням, важкою атлетикою, боротьбою тощо; щоб якомога менше було звернень до лікарів; щоб в цілому було здорове суспільство.

Наразі Олег Алекса опікується не лише спортивними питаннями боксу області, а і, як депутат міської ради, суспільними проблемами Вінниці.

Відділення НОК України Вінницької області зичить Олегу Юрійовичу міцного здоров’я та подальших успіхів у праці.

 

Олег Алекса nocvn5349 nocvn5350 nocvn5351