Шостий фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» пройшов у Міжнародному дитячому центрі «Артек», що у Пуща-Водиці.

Протягом тижня 300 дітей (6-7 класів) з 25 регіонів країни не лише змагаються у таких конкурсах як: «Презентація команд», «Олімпійська вікторина», спортивна естафета, рухлива гра, а й спілкуватимуться зі спортсменами під час чату з олімпійцями, вчитимуться та удосконалюватимуть свої навички з плавання, здорового та правильного харчування й просто весело та по-олімпійські проводитимуть час.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь виконавчий директор Київського міського відділення Національного олімпійського комітету Ростислав Драпушко, директор МДЦ «Артек» Сергій Капустін, директор Олімпійської академії України Валентина Єрмолова, голова комісії атлетів НОК, член Виконкому Національного олімпійського комітету України, призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова.

Бурхливими оплесками діти вітали Олімпійську чемпіонку та призерів Ігор, учасників Юнацьких Олімпійських ігор Яну Шемякіну, Дениса Берінчика, Олену Садовничу, Павла Тимощенка, Анну Сорокіну, Олену Пахольчик, Анну Безсонову, Романа Щуренка, Юлію Прокопчук, Богдана Ядова, Анастасію Возняк, Анастасія Подрушняк, Валерію Юзвяк, Дмитра Мицака.

Ростислав Драпушко зачитав вітання від президента НОК України Сергія Бубки, побажавши учасникам ніколи не зупинятись на досягнутому, рухатись лише вперед та завжди залишатись активним й спортивним!

Церемонія відкриття відповідала всім атрибутам справжніх Олімпійських ігор – парад команд, підняття олімпійського прапора, клятва учасників, тренерів і суддів, й звісно – запалення Олімпійського вогню.

Не оминули своєю увагою організатори і срібного призера Ігор-2016 з сучасного п’ятиборства Павла Тимощенка та тренера бронзової призерки Олімпійських ігор в Ріо Анни Різатдінової – Ірину Блохіну. Вони, як і всі медалісти Ріо, отримали заслужені подарунки від Національного олімпійського комітету – грошову премія та сучасний гаджет.

Фінальним акордом церемонії відкриття стало здіймання у небо синьо-жовтих кульок, які символізують щасливе і мирне дитинство.

Після безліч зроблених фото з нашими олімпійцями, учасники відправились на конкурсні випробування. Нашу область представляє Вінницька школа № 27.

У перший змагальний день на Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» визначені перші переможці. У конкурсі «Презентація», перемогу здобули учні Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича (команда «Ура»), що на Тернопільщині, які набрали у сумі 1174 бали. Друге місце посіли представники Черкащини (команда «Берегиня», 1171 бал), а третє – Вінниччини (команда «Мрія», 1150 балів).

За словами суддів, рівень постановок був досить високим, чимало цікавих родзинок презентували команди, а тому важко було визначити найкращих.

Відповідальний секретар відділення НОК Вінницької області Тетяна Шмаль перебуває з нашою командою на змаганнях в Києві. Вона повідомила, що до Вінниці наші учасники Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» повертаються 30 вересня. До речі, їх виступи можна буде побачити у передачі на Першому національному каналі 1 жовтня, о 22.30.

Використані матеріали: noc-ukr.org

lele4enya-1 unnamed unnamed-1 unnamed-2 unnamed-3 unnamed-4 unnamed-5 unnamed-6 unnamed-7 unnamed-8 unnamed-9 unnamed-10 unnamed-11 unnamed-12 unnamed-13 unnamed-14 unnamed-15 unnamed-16 unnamed-17 unnamed-18 unnamed-19 unnamed-20

SHARE