b9332265bc5ec94e66fd645169544afe_main

Сьогодні в Олімпійському домі Комісією Національного олімпійського комітету «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» були підведені підсумки 15-го, ювілейного Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська».  Про це інформує сайт НОК України.  

Відзначимо, що метою конкурсу є визначення найкращих представників мас-медіа з популяризації олімпійських ідей та цінностей, висвітлення подій та досягнень в олімпійському русі, участі українських атлетів в перших Європейських іграх в Баку, зимовому та літньому Європейських юнацьких олімпійських фестивалях, підготовки наших спортсменів до Ігор ХХХ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро тощо.

Нагадаємо, що конкурс проводився в два етапи: під час першого обласні відділення НОК визначала лауреатів в регіонах та передали роботи переможців регіональних конкурсів на Всеукраїнський конкурс. Під час другого етапу відбувався фаховий і детальний розгляд  робіт Комісією НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху», за підсумками якого й визначені переможці.

 

ПЕРЕМОЖЦІ

ХV Всеукраїнського конкурсу

серед спортивних журналістів

«Україна олімпійська» 

 

Найкраща громадсько-політична газета (відділ спорту)

  1. «Николаевские новости» (Миколаїв)
  2. «Високий замок» (Львів)
  3. «Вінницька газета» (Вінниця), «Проскурів» (Хмельницький)

 

Найкраща спортивна газета

  1. «Спортревю New» (Кіровоград)
  2. «Спорт ветеранів України» (Київ)

 

Найкращий журнал року

  1. «Олімпійська арена» (Київ)

 

Найкраща циклічна спортивна телепрограма:

  1. «Спортпанорама» (Львів)
  2. «Спорт-тайм» (ОДТ «Буковина», Чернівці)

 

Найкраща циклічна спортивна радіопрограма:

  1. «Тайм-аут», «Овертайм» (Григорій Рева, Сумська ОДТРК)

 

Найкраще електронне видання (відділ спорту):

  1. «Гал-інфо»www.galinfo.com.ua/sport(Львів)
  2. «Проспорт» prosport.zp.ua (Запоріжжя)
  3. Сайт sportbuk.com (Чернівці)

 

Найкращі спортивні журналісти:

  1. Олександр Крупіца («Вгору», Херсон)
  2. Володимир Тарасюк («Uzhgorod.net», Закарпаття)
  3. Євгенія Золотоверха («Новини спорту», «Спорт-тижневик», ТРК «Київ», Київ)


За відданість олімпійському руху

Фарід Досаєв (Київ), Валентина Пожилова (Київ), Володимир Сімачов (м. Козятин, Вінницька область), Володимир Сорока (Дніпропетровськ)

 

Дебют в спортивній журналістиці:

  1. Софія Войцехівська (Національна телекомпанія України, Львівська регіональна дирекція), Марічка Думич (ТРК «Люкс 24», Львів)
  2. Юлія Логвиненко (ОДТРК «Лтава», Полтава)

 

Жінки в спорті:

  1. Олена Садовник («Високий Замок», Львів)
  2. Леонід Францескевич (інтернет-портал «Pobeda», Одеса)

 

За найкраще висвітлення участі українських спортсменів у І Європейських іграх 2015 року в Баку:

  1. Дар’я Кузнецова (Національна телекомпанія України, Київ)
  2. Кирило Стадніченко («УНІАН»)

 

Нагородження лауреатів конкурсу відбудеться в Олімпійському домі на початку наступного року.

 

За Pf