Урочистий захід, присвячений Олімпійському уроку та Олімпійському тижню, стартував сьогодні у Вінницькій школі-гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка. Святкова лінійка, коло пошани з олімпійським факелом, виступи акробаток та інших спортсменів пройшли на території шкільного спортмайданчику.

     Спортивне свято відкрив голова відділення НОК України у Вінницькій області, двічі срібний Олімпійський призер з плавання Павло Хникін. Він привітав учнів та побажав всім дружити зі спортом, робити маленькі кроки до своєї мрії, завжди вірити в себе.

     Були представлені кращі спортсмени навчального закладу – акробатки, футболісти, баскетболісти, шахісти, боксери, плавці, борці тощо. Цікавість у дітей викликали показові виступи трійки акробаток.

     Директорка школи Алла Панасюк розповіла, що Олімпійський тиждень у її навчальному закладі буде насиченим. Відбудуться змагання між класами з футболу, волейболу і шахів, майстер-класи з різних видів спорту.

     Вже по обіді Павло Хникін завітав до школи-гімназії №29 на Олімпійський урок, який присвятили до відкриття нового шкільного стадіону. Крім бігових доріжок та футбольного поля, на стадіоні облаштували баскетбольний майданчик та трибуну для глядачів. «Уроки фізкультури для учнів тут відбуватимуться з превеликим задоволенням», – зауважив директор школи Микола Бартюк.

     Школярі гучними оплесками зустрічали найкращих спортсменів школи – переможців обласних, Всеукраїнських та міжнародних змагань. Показові виступи з художньої гімнастики, чирлідингу та акробатики заохочували школярів займатися спортом.

     Голова регіонального відділення подарував м’ячі, футболки та пам’ятні сувеніри від НОК України, в свою чергу, отримав подяку та оплески від школярів і адміністрації шкіл-гімназій.

     Олімпійський тиждень на Вінниччині триватиме. На черзі – заходи за участю відомих олімпійців регіону та за підтримки відділення НОКУ, які відбуватимуться в містах Жмеринці, Браїлові, Томашполі, Бершаді та інших вінницьких навчальних закладах.

 

                                                                                             Лана Свєтлова

SHARE