Після затяжної карантинної перерви у Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків на подовжених дистанціях.

   Змагання традиційно проходили у чотирьох дисциплінах (дві класичні, радіоорієнтування та спринт). Вони відзначились високим запалом спортивної боротьби та позитивними емоціями. У складі збірної області стартували 19 вінничан.

   – Організатори, із урахуванням рекомендованих протиепідемічних заходів, спланували цікаві дистанції з можливістю гарного відпочинку після фінішу, – сказав голова Вінницької обласної федерації радіоспорту Василь Колодяжний.

   Представники Вінницької МДЮСШ № 2, вихованці заслуженого тренера України Сергія Зеленського продемонстрували високі результати. Вони здобули в індивідуальному заліку 6 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей. Чемпіонами України двічі стали Марина Задорожна (категорія Ж16, тобто серед дівчат до 16 років), Олександр Марчук (Ч21), а також Максим Дремлюга (Ч19).

   – У сумських лісах виступати традиційно складно. Там не погуляєш, як у парку. Пересічена місцевість, жорстка рослинність. Значна кількість ділянок траси покрита кропивою. А сильна спека додала проблем спортсменам», – інформує Сергій Зеленський.

   У командному заліку Вінниччина посіла четверте місце серед шести команд. На першому – Київ, на другому – Донецька область, на третьому місці – Сумщина. Не всі регіони, які розвивають радіоспорт, змогли взяти участь в чемпіонаті України через карантин. Зокрема, не було представників Західної України.

Михайло Шафір       

SHARE