За підсумками ХХ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та XIV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії було визначено найкращих спортивних журналістів, телевізійні та радіокомпанії, газети і журнали, а також електронні ЗМІ 2020-го року – загалом 38 лауреатів з усієї України. І приємно, що серед них шість нагород отримали саме представники Вінниччини.

     Сергій Гомон, який посів третє місце серед фотографів–професіоналів та вже втретє увійшов до числа найкращих, а також лауреати конкурсу серед спортивних журналістів в номінації «Найкраще електронне видання року (відділ спорту)» – «Vlasno.info» (редактор Олена Шмигельська) та «Вінницька арена» (редактор Артур Колесник), а в номінації «Найкраща громадсько-політична газета (відділ спорту)» – газета «RІА» (редактор Вадим Павлов), газета «Місто» (редактор Ірина Жук) та Вінницька газета (редактор Наталя Космина) – отримали нагороди та подарунки від НОК України, які були урочисто вручені в офісі відділення НОК.

     Голова відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін привітав лауреатів, відзначив їх активність та бажання брати участь в таких необхідних конкурсах, подякував за професіоналізм, відданість улюбленій справі та популяризацію олімпійського руху. Побажав бути здоровими, сильними духом та досягати подальших успіхів.

SHARE