У Ліллехаммері (Норвегія) на Чемпіонаті світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Ірина Буй у змаганнях з біатлону в класі стоячи в індивідуальній гонці на 12,5 км здобула «золото» та піднялась на 4 позицію в загальній турнірній таблиці. У класі стоячі у чоловіків бронзову медаль виборов Григорій Вовчинський – капітан національної збірної України з лижних перегонів та біатлону, а у класі з порушенням зору ще одну «бронзу» приніс Олександр Казік. Ці спортсмени у складі збірної команди України представляють Вінниччину.

     Чемпіонат світу з зимових видів спорту 2021 у Норвегії є передостанньою змагальною сходинкою перед Паралімпійськими іграми в Пекіні.

     Вперше Чемпіонат світу проводиться одночасно з трьох видів спорту (лижні перегони та біатлон, гірські лижі та сноуборд). Через пандемію Чемпіонат перенесли на 1 рік, але було вирішено залишити його назву незмінною та з позначкою – 2021. У лижних перегонах та біатлоні беруть участь спортсмени з 32 країн світу. Команду України представляють 25 спортсменів з інвалідністю, які боротимуться за добір паралімпійських ліцензій.

 

Лана Свєтлова     

SHARE