22 грудня 2020 року Олімпійська родина нашої держави відзначатиме 30-річчя створення Національного олімпійського комітету України.

     Протягом цих років, завдяки успіхам українських спортсменів, неодноразово лунав Гімн України та піднімався Прапор нашої держави в найвищого рівня міжнародних змаганнях та заходах.

     Значну потужність та успішність діяльності НОК України на національному рівні всебічно забезпечують його регіональні відділення, в тому числі й Відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області, яке щоденно працює в напрямках з популяризації здорового способу життя, доносить до українських сердець дітей та молоді, їх батьків знання про олімпійський рух, його цінності, видатні постаті, а також безмежну гордість та успіхи наших спортсменів на Олімпійських іграх, Юнацьких Олімпійських іграх, Європейських іграх, Європейських Юнацьких Олімпійських фестивалях, чемпіонатах світу та Європи.

     В самому серці міста Вінниці на LED-екранах транслюється відео-привітання на честь ювілею НОК України, й на знак шани та подяки за найвищі досягнення наших спортсменів Вінничини. Відеоролик можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/314431565723485/posts/1039536919879609/

    Пишаємося своїми олімпійцями та спортсменами, тренерами та фахівцями в галузі спорту!

 

SHARE