Команда вихованок тренера Алли Волошиної міської Вінницької СДЮШОР з баскетболу на Всеукраїнському юніорському турнірі з баскетболу «Juniors Cup» серед дівчат до 12 років стала переможцем, а команда ДЮСШ з Бару здобула бронзові медалі. Друге місце у київської команди «Багіра – 1».

Вінничанки у фінальному матчі здолали «багірянок» з рахунком 27:15, а барчанки у матчі за «бронзу» перемогли команду «Полтавська ДЮСШ».

Змагання відбулися 7 – 8 березня. Вирішальні фінальні матчі були проведені у київському Палаці спорту. У турнірі прийняли участь кращі юніорські команди України, – з Києва, Полтави, Житомира, Вінниці і Бару.

Наша команда під керівництвом тренера Алли Волошиної на шляху до фіналу перемогла київську команду «Багіра – 2» зі значним розривом в очках, – 48:12, а також розтрощила команду полтавської ДЮСШ із зовсім нищівним рахунком 60:4.

І вінничанки, і барчанки перегравали суперниць на всіх ділянках спортивного майданчика, – ігрова/технічна та фізична підготовка наших юних баскетболісток вочевидь була значно кращою. Це підтверджується тим, що, що кращим гравцем змагань і кращим бомбардиром організаторами визначено, відповідно, вінничанок Вікторію Богаченко та Вікторію Шоіуя.

– Мої дівчата ретельно готувалися до цього турніру. Вони дуже – дуже хотіли перемогти, і мені не потрібно було довго їх налаштовувати на боротьбу, сказала одразу після завершення фінального матчу Алла Волошина. – І я, і вони вірили в перемогу, і ми всі разом раді, що це вдалося. – Ми святкуємо вдачу разом з барчанками. – Окрім кубка, медалей, грамот, організатори подарували нам ще й великого торта і ми всі разом, таким чином, відмічаємо і перемогу і жіночий день 8 березня.

За словами директора СДЮШОР з баскетболу та головного тренера міської професійної команди Вищої ліги України «Вінницькі Блискавки» Олександра Аносова, у наших юнірок є стабільні успіхи (в чому автор неодноразово пересвідчувався) в різних змаганнях, тобто є реальний резерв для гідного поповнення через декілька своїми вихованцями років складу «Блискавок».

Зазначимо, організатори турніру «Juniors Cup» надалі планують зробити такі змагання з міжнародним статусом.

 

63a188bd-4446-4583-93c6-a07930962410 76dedb76-ab56-407c-b43f-a3b8a388c09a cf32ef09-05a9-4840-80cc-8c8f2d0eb26c

SHARE