13 і 14 квітня відбувся міжнародний рейтинговий турнір класу G-1 з тхеквондо «Ukraine Open Cup», Харків знову відкрив двері для тхеквондистів з усього світу.

   Турнір «Ukraine Open Cup», який за своє існування став справжньою візитною карткою українського тхеквондо, в цьому році прийняв гостей із понад 20 країн. Серед них – представники Європи, Азії, Африки. А також гості з-за океану – тхеквондисти Австралії, які відвідали змагання вперше.

   Близько 300 учасників вели боротьбу за медалі і бали світового рейтингу. Вінницю представляли 12 спортсменів.

   За словами наших тренерів, турнір пройшов на високому організаційному рівні, порадував хорошим суддівством, а також високою конкуренцією. Змагання проводились за допомогою новітньої електронної системі «Daedo Gen2». У зоні розігріву були встановлені онлайн-монітори. Вони допомагали бачити та стежити за поєдинками у різних секторах, не перебуваючи у змагальному залі!

   Вінницька команда виборола золоту і 6 срібних медалей. Призерками стали виключно наші дівчата: Анастасія Згодько, Валерія Хатунцева, Дарина Колесник, Марія Романенко, Ірина Чесалкіна, Анастасія і Катерина Пашнюк. Підготували їх тренери Аліна Новинюк і Михайло Галаган.

SHARE