9 тур Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги відбувся протягом 10-11 січня. Вінницький колектив «Білозгар-Медуніверситет» під керівництвом Юлії Якушевої приймав на своєму майданчику колектив «Університет-ШВСМ» із міста Чернігова.

У перший ігровий день місцевій команді вдалося нав’язати серйозну боротьбу гостям із півночі України. Після першого сету гості повели у рахунку 0-1, перегравши суперників із рахунком 25-18. У другому сеті на підсумковому табло після партії горіли ті ж самі 25-18, тільки на користь господарів.

У третьому сеті вінницький колектив переломив хід гри на свою користь, перемігши «Університет-ШВСМ» 25-23. Після цього наш жіночий колектив віддав ініціативу, програвши наступну партію 20-25. У вирішальному, п’ятому сеті, за напруженої боротьби перемогу все ж святкували дівчата із Чернігова – 15-13. За результатами першого ігрового дня вони здобули перемогу 3:2.

11 січня колективи вдруге зустрілися на ігровому майданчику. Цього разу гості перемогли вінничанок більш впевнено, захопивши ініціативу вже із першої партії, віддавши господарям тільки третій сет. У підсумку, перемога чернігівського колективу 3:1 (25:15, 25:23, 21:25, 25:23). Таким чином, «Білозгар-Університет» двічі зазнав поразки на своєму майданчику.

У наступному турі наш колектив їде в місто Рівне у гості до команди «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ», яка у дев’ятому турі двічі зазнала поразки 0:3 від колективу «Волинь-Університет-ОДЮСШ» на своєму полі.