У Пущі-Водиці, під Києвом, фінішував чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

     410 спортсменів із 20 регіонів країни взяли участь у чемпіонаті. Там стартувала й збірна команда нашої області. Вона складалася із дев’яти найсильніших спортсменів – вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2. Найкращі результати змагань серед вінничан були у представників категорії юнаків. Відзначилися, зокрема, Владислав Жуковський (срібна медаль у короткій і срібна у середній дистанції) і Гліб Козловський (золота медаль у середній дистанції).

     Серед дорослих (жінки) Катерина Дзема посіла 4 і 5 місця, Олена Мироненко – 5 місце. Наставник спортсменів – тренер-викладач МДЮСШ №2 – Людмила Павлівна Пронтішева.

     У нашій області спортивне орієнтування розвивається в 5 районних секціях та 1 відділенні ДЮСШ. Ним займаються близько 130 вихованців спортивних шкіл, із якими працюють 6 тренерів. До складу збірної команди України входять 5 спортсменів Вінниччини.

Довідка

Спортивне орієнтування – вид спорту, в якому учасники за допомогою спортивної карти і компаса проходять невідому їм дистанцію через контрольні пункти, які розташовані на місцевості. Результати визначаються за часом проходження дистанції (у певних випадках з урахуванням штрафного часу) або за кількістю набраних очок.

Михайло ШАФІР

SHARE