Командний чемпіонат Вінницької області з шахів був проведений у місті Липовці протягом двадцять четвертого-двадцять п’ятого жовтня. Участь у змаганнях взяли представники восьми команд з восьми районів області.

     Традиційно, відбір на турнір проходив у регіональних чемпіонатах (міста, району тощо), на яких і формувалися збірні команди найсильніших, що представлятимуть свій край.

     Змагання проводилися у формі чемпіонату, де кожний грав із кожним, набираючи очки, що йшли у загальнокомандний залік, за допомогою якого і визначали команду-переможницю. Особливістю командного чемпіонату області є той факт, що його постійно проводять у різних містах нашого регіону, намагаючись популяризувати цей вид спорту. Таким чином, кожного року представництво спортсменів на подібних турнірах збільшується і варто підкреслити також і те, що вінничани вдало виступають на змаганнях Всеукраїнського рівня.

     За підсумками двох ігрових днів, перемогу святкували представники міста Вінниці. Друге місце виборола команда зі Жмеринки, а бронзовими призерами стали господарі – збірна Липовецького району.

     Призери та переможці змагань отримали цінні подарунки, а також грамоти.

Андрій МАКРУШИН

 

SHARE