У Вінниці фінішували чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед молоді (до 20 років) та Гран-прі Поділля з кульової стрільби. Змагання відбувалися у тирах Вінницького педуніверситету (звичайному та тимчасово організованому в актовій залі) і тирі школи № 27. Всього за медалі боролися майже двісті спортсменів. Розігрувалися комплекти медалей у 12 номінаціях. Стріляли з гвинтівки, пістолета та зі зброї з оптичним прицілом (майже як у справжніх снайперів) по рухомій мішені.

В молодіжному чемпіонаті України взяли участь стрільці з 20 областей, в тому числі Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Полтави, Хмельницького. Тут золоту медаль в стрільбі по рухомій мішені завоювала вінничанка Вікторія Стецюка. Срібні медалі у цій же вправі вибороли Валентина Гончарова і Максим Бабушок, «бронзу» – Людмила Василюк.

За «Кубок Поділля» боролися й дорослі, й молоді стрільці. Разом виступали також  спортсмени з Молдови. Вінничани Аліна Дудник і Назар Кубів здобули на Кубку Поділля «срібло» в стрільбі з гвинтівки. В стрільбі з пістолета у нас три медалі: Богдан Кириленко став другим, а Павло Крепосняк і Тетяна Чесалкіна – третіми.

Цікаво, що учасники змагань за допомогою електроніки одразу дізнавалися про свій результат. Влучність була майже бездоганною – переважно потрапляли в «яблучко».

– Ми залучили на ці змагання кращих стрільців України та Молдови. Серед них були навіть чемпіони та призери чемпіонатів світу та Європи. Тому виступи вінницьких стрільців є досить вдалими, – сказав організатор змагань, директор Вінницької ДЮСШ стрільби Віктор Щерба.

img_0845 img_0848 img_0851 img_0852 img_0855 img_0857

SHARE