Чемпіонат України з веслування проходив у Дніпрі з першого по п’яте липня. Змагання були відбірковими до чемпіонату світу, який відбудеться у Румунії в серпні.
Вінницькі спортсмени на різних дистанціях завоювали вісім медалей, в тому числі по три золотих і срібних та дві бронзові.
“Золото” здобули вінничани Павло Жмуцкий, Дмитро Костишин на байдарці-четвірці на 1000 метрів, Віталій Голюк і Денис Лохманюк на байдарці-четвірці і вони ж на байдарці-двійці на 500 метрів.
“Срібло” виграли Артем Слободянюк на байдарці-четвірці на 1000 метрів; Д.Костишин і Д.Лохманюк на байдарці-четвірці на 500 метрів і вони ж на байдарці-двійці на 500 метрів. “Бронзу” здобули Сергій Кравчук на байдарці-двійці на 500 метрів і Д.Костишин та Д. Лохманюк на дистанції 200 метрів байдарці-двійці.

– Виступи наших вихованців – дуже вдалі, – сказав директор Вінницької обласної СДЮСШОР з веслування ім. Ю. Рябчинської В’ячеслав Настюк. – Вінничани входять до еліти веслувальників України. Вони гідно конкурують на значних змаганнях високого рівня.

SHARE