Вінницька команда «ОКС-ШВСМ» здобула бронзові медалі на клубному чемпіонаті Європи з індорхокею (у групі «Челленджер I).

Ці змагання відбулися з 10 по 12 лютого у Будапешті (Угорщина).

У турнірі взяли участь 8 команд – з Угорщини, Італії, України, Уельсу, Болгарії, Словаччини, Словенії і Франції. Вони були розподілені на 2 групи, де визначалися учасники півфіналів.

Переможцем стала команда «Cardiff & Met» (Уельс), на другому місці – «Luc Ronchin HC» (Франція).

Наша команда перший матч у виграла у майбутнього чемпіона з Уельса – 3:1. Далі вінничани зіграли внічию з італійцями – 4:4 і розтрощили угорців – 7:1.

«ОКС-ШВСМ» у півфіналі зустрівся з «Luc Ronchin HC». Наша команда мала перевагу у першому таймі (3:2), але в підсумку програла – 4:5. В заключній зустрічі за бронзову медаль вінничани розтрощили словенців – 7:2.

Тренери наших індорхокеїстів Павло Мазур і Микола Касянчук ретельно готували колектив до виступу на чемпіонаті. І «ОКС – ШВСМ», дійсно, демонстрував в усіх матчах майстерну гру.

Здобути медаль іншого рівня завадило спірне суддівство в напівфіналі. Серед іншого, суддя призначив на останніх хвилинах зустрічі незрозумілий пенальті, що й допомогло французам вирвати перемогу.

Володимир Петров

7 6 (1) 5 8 4 3 (1) 2

SHARE