Українські легкоатлети виграли міжнародну юніорську
матчеву зустріч (13 травня, Тель-Авів, Ізраїль). Участь у
змаганнях брали п’ять збірних – України, Ізраїлю, Румунії,
Білорусі та Кіпру. Українці перемогли, набравши 124 очка.
Румуни (92) і кіпріоти (80) посіли друге і третє місця
відповідно.

   В індивідуальному заліку атлети принесли максимальну
кількість очок українській команді у 14-ти дисциплінах.
Серед медалістів в особистому заліку є й двоє вінничан.
Чемпіоном став бігун на 3000 метрів Андрій Краковецький,
бронзовою призеркою – стрибунка у висоту Олена Жмур.
 

ПЕРШІ місця
Олексій Овчаренко, 110 метрів з бар’єрами (14,06 с,
Харківська обл.)
Вікторія Ковба, 1500 метрів (4.34,02 хв, м. Київ)
Андрій Краковецький, 3000 метрів (8.59,59 хв, Вінницька
обл.)
Катерина Онісімова, 3000 метрів (9.51,63 хв,
Дніпропетровська обл.)
Ярослав Демченко, 400 метрів (48,06 с, Сумська обл)
Дар’я Гаркуша, метання диска (49,51 с, Дніпропетровська
обл.)
Антон Мокряк, стрибки у висоту (2,04 м, Кіровоградська
обл.)
Тетяна Кравченко, штовхання ядра (14,46 м, Київська обл.)
Михайло Гаврилюк, метання молота (74,61 м, Івано-
Франківська обл.)
Аліна Шух, стрибки у довжину (5,89 м, Київська обл.)
Андрій Авраменко, потрійний стрибок (14,92 м, м. Київ)
Тарас Шевцов, стрибки з жердиною (5,10 м, Харківська
обл.)                                                                                                                   Андрій Василевський, 400 метрів з бар’єрами (54,94 с,
Миколаївська обл.)
4х100 метрів, юніори (41,41 с)

ДРУГІ місця
Анастасія Осокіна, 100 метрів з бар’єрами (14,40 с,
Дніпропетровська обл.)
Мар’яна Шостак, 400 метрів (55,86 с, Львівська обл.)
Тетяна Безшийко, 400 метрів з бар‘єрами (1.03,69 хв,
Черкаська обл.)
Максим Пантелеєв, 1500 метрів (4.01,30 хв, м. Київ)
Артем Левченко, штовхання ядра (17,72 м, Харківська обл.)
Марія Ященко, стрибки з жердиною (3,24 м, Київська обл.)
Павло Палій, метання списа (67,29 м, Волинська обл.)
Вікторія Банира, метання списа (44,24 м, Львівська обл.)
Василь Макух, 100 метрів (10,80 с, Тернопільська обл.)
4х100 метрів, юніорки (47,10 с)

ТРЕТІ місця
Вікторія Ратнікова, 100 метрів (12,20 с, Одеська обл.)
Вадим Журба, метання диска (53,73 м, Чернігівська обл.)
Олена Жмур, стрибки у висоту (1,70 м, Вінницька обл.)
Даніїл Горбенко, стрибки у довжину (6,70 м, Донецька обл.)

SHARE