nocvn56361
У Вінниці 26 вересня відбувся Всеукраїнський волейбольний турнір пам’яті загиблих вінницьких бійців АТО. Змагання проходили у спорткомплексі педуніверситету. На турнірі були присутні начальник управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької ОДА Сергій Чернявський, його заступник Олександр Олійник, президент федерації волейболу Вінниччини Микола Чумак і виконавчий директор федерації Віталій Дімітрієв.
Через те, що хмельничани не приїхали, на турнірі грали два склади ВК «Вінниця». Це, дозволило перед початком нового сезону у Суперлізі «обкатати» молодь, якої було більше у складі «Вінниця-1». Грали матчі до 3-х перемог по партіях. У перших двох поєдинках пари боролися за право виступити у фіналі. Далі переможці розігрували перше місце, а дві інші команди боролися за «бронзу».
В фіналі зустрілися «Вінниця-2» та «А-Пілон» (Умань, Черкаська область). Рахунок – 3:0 на користь наших земляків. В матчі за третє місце «Екодім» здолав «Вінницю-1» – 3:2.
Хлопці зі всіх команд грали дуже натхненно. Адже вони «зголодніли» за волейболом у «мертвий» сезон. І глядачі також скучили по справжній грі, тому з оплесками сприймали вдалі епізоди – подачі, блоки і вирішальні удари.
На питання відповідає головний тренер команди суперліги ВК «Вінниця» Олександр Бондаренко.
– Олександре Юр’євичу, як команда розпочне новий чемпіонат України 2015/2016?
– Складне питання. В нас практично одна молодь – вихованці ДЮСШ, студенти ВНЗ. Через відчутно зменшене фінансування досвідчені гравці пішли з команди, і тому у складі в основному молодь. Одразу потужно заграти у суперлізі буде, вочевидь, важко.
– Яке завдання на сезон?
– Завдання-максимум увійти в шістку кращих команд України, а мінімум – зберегти місце у суперлізі.
– Чи достатній був рівень гравців суперників «Вінниці» в цьому турнірі?
– В команді Умані переважна більшість гравців – це колишні вінничани. Для нашої молоді є корисним такий тренінг. На жаль, на більш рейтинговий турнір у Чернігові у нас не вистачило коштів.
– Яким чином команда сьогодні фінансується?
– Наразі тільки за рахунок обласного бюджету.

nocvn56366 nocvn56365 nocvn56367
nocvn56370 nocvn56364 nocvn56360 nocvn56362
nocvn56369 nocvn56368 nocvn56363 nocvn56371