У Львові завершився чемпіонат України з велоспорту на треку за олімпійськими видами програми для чоловіків, жінок, юніорів та юніорок у різних вікових категоріях та став вдалим для команди з Вінницької області.

     У змаганнях, які відбувалися 11-14 березня, взяли участь 20 команд, 213 найкращих велосипедистів України. Крім того, на змагання прибула команда Білорусі.

     Спортсмени змагалися у таких дисциплінах Олімпійської програми: спринт, командний спринт, командна гонка, гонка медісон, гонка керін, гонка омніум.

     Зокрема, серед чоловіків, чемпіоном України в командній гонці став Олександр Сметанюк, в той же час, в індивідуальній гонці переслідування на дистанції 4 км він здобув срібну нагороду, а в гонках темпо та омніум – по бронзі. В олімпійському командному спринті Олександр Сметанюк разом із Андрієм Розгонюком посіли 3 місце та отримали бронзові нагороди. Тренує спортсменів заслужений тренер України Пастернак Василій Михайлович.

     Серед юніорів в командній гонці чемпіоном України став Андрій Зозуля, а Володимир Ткаченко посів 3 місце. В командному спринті Андрій Зозуля виборов 3 місце, а в гонці медісон Андрій та Володимир також вибороли бронзу. Обидва спортсмена є вихованцями ДЮСШ «Колос», тренує спортсменів Волинець Олександр Петрович.

     Серед юніорок в командній гонці срібною призеркою стала Єлизавета Балюк, яка тренується у Пастернака Костянтина Васильовича.

     Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з високими досягненнями!

SHARE