Спортсмени з 22 країн світу взяли участь у ХХ Київському міжнародному турнірі з боротьби, який відбувся 13 – 14 лютого у столичному Палаці Спорту. Заступник профільного Міністра Микола Даневич привітав борців і вболівальників із відновленням турніру.

– Повернення турніру з боротьби у Київ – це практичний результат серії особистих зустрічей міністра Ігоря Жданова із тренерами та представниками спортивних федерацій, які присвячені підготовці до Олімпійських ігор у Ріо, – зазначив Микола Даневич.

Змагання повернулися в оновленому форматі. На столичних килимах змагалися не лише борці і борчині-вільники, а й представники греко-римського стилю боротьби. Отже, шанувальники боротьби мали змогу одночасно на чотирьох килимах спостерігати за поєдинками всіх трьох олімпійських стилів. «Зірки» української вільної, греко-римської та жіночої боротьби (Жан Беленюк, Валерій Андрійцев, Ален Засєєв, Олександр Хоцянівський, Олександр Чернецький, Дімітрій Тімченко, Армен Варданян, Юлія Ткач, Аліна Махиня та інші) – всі члени збірної без винятку взяли участь у змаганнях.

Зважаючи на те, що 2016-й рік є олімпійським, для багатьох команд турнір став репетицією ліцензійних змагань, де навесні будуть розіграні олімпійські путівки. До речі, команда Бразилії, господарі цьогорічної Олімпіади – одними з перших підтвердили свою участь в турнірі. Також виступали команди: Австрії, Азербайджану, Алжиру, Білорусії, Бразилії, Вірменії, Великобританії, Гватемали, Греції, Грузії, Естонії, Ізраїлю, Ірану, Канади, Куби, Литви, Молдови, Росії, Словаччини, США, Угорщини та Фінляндії.

Вінниччину у суперважкій ваговій категорії 130 кг представляв майстер спорту міжнародного класу Ігор Дідик. Підтримували 24-річного спортсмена з міста над Бугом не лише вболівальники, але й начальник спортуправління Вінницької ОДА Сергій Чернявський та його заступник Олександр Олійник. Й Ігор не підвів – здобув срібну медаль престижного змагання!

Нагадаємо, раніше Ігор Дідик був чемпіоном світу серед молоді, а тепер мріє про олімпійську ліцензію.

xx_tournament_wrestling_1200x1800_final дидик-