До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку НОК провів нагородження лауреатів ХІV Всеукраїнського конкурсу телепрограм «Світ спорту». Він був заснований за ініціативи Луганського обласного відділення НОК та його колишнього голови Миколи Кравченка. Проводиться, починаючи з 2003 року.

   Цього року на розгляд журі, у складі якого були відомі телевізійні журналісти, діячі культури та мистецтв, уславлені олімпійці, свої роботи надіслали 36 організацій із різних регіонів країни. Вони представили 105 телевізійних робіт. Приємно, що серед лауреатів виявився й вінничанин Євген Лигін зі своїм авторським проектом «Вінниця спортивна».

   – Наразі стартував другий сезон проекту «Вінниця спортивна». Раніше він виходив, як телепередача на каналі «ВІТА». А нині продовжує існування у вигляді відеоблогу (на «Ютуб-каналі»). Як завжди, будемо робити огляд різних спортивних секцій у Вінниці. Але трохи в іншому вигляді. Тепер буде більше вільного спілкування із громадою міста. Вінничани розповідатимуть, що вони чули про той чи інший вид спорту. Або чи чули про нього взагалі. І лише після цього ми робитимемо огляд цього спортивного напрямку, – сказав Євген Лигін.

   Урочистості відбулися в Університеті державної фіскальної служби в Ірпені (Київщина). Вітали призерів конкурсу президент НОК України Сергій Бубка, ректор Університету державної фіскальної служби Павло Пашко, голова Київського обласного відділення НОК Ігор Малинський, перший заступник міського голови міста Ірпінь Олександр Маркушин.

   – Перемога у цьому конкурсі є дуже значимою для мене. Приємно було отримувати нагороду із рук такої видатної людини, як Сергій Бубка. Також цікаво було познайомитися і поспілкуватися з колегами та побачити, як знімають спортивні передачі в інших регіонах, – каже Євген Лигін.

 

 

Лауреати ХІV Всеукраїнського конкурсу телевізійних программ «Світ спорту»:

«За найкраще розкриття ідей олімпізму»

Фільм «180-річчя Олексія Бутовського» (ТРК Інтер-Полтава)

 

«Спорт для всіх»

Фільм «Досконалість руху» (Кафедра журналістики та філології Сумського державного університету)

 

«За найкраще висвітлення спортивного життя регіону»

– Програма «День за днем» (Філія ПАТ НСТУ Кіровоградська регіональна дирекція);

– Відеопортал «Ужінформ», м. Ужгород;

– Спортивний проект «Вінниця спортивна». Спортивний блог. Керівник проекту Євген Лигін;

– Телерадіокомпанія «Лотел-СКТБ», м. Нетішин, Хмельницька обл. «Надії спортивного телебачення»

– Фільм «Фізкультура в нашому житті» Лисичанської загальноосвітньої школи I-II ступенів №9

 

«За найкраще розкриття теми «Особистість у спорті»

Телевізійний фільм «Геній висоти». Автор: Анна Клименко, оператор: Владислав Череватий (ТРК «Алекс», м. Запоріжжя).

SHARE