Другого грудня у місті Софія (Болгарія) завершився чемпіонат Європи з боксу серед юніорів-2020.

     Чемпіоном за підсумками фінальних двобоїв став вінничанин – Олександр Яровий. Він виступав у ваговій категорії до 60 кг. Головним тренером збірної Вінницької області є Роман Вакалюк, особистим тренером Олександра Ярового – Денис Осадчук.\

     Цей турнір став одним з найуспішніших в історії збірної України. Наші юніори завоювали у столиці Болгарії  20 медалей різного ґатунку. Серед них – 5 золотих, 4 срібні і 11 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань. З незначним відривом наші спортсмени поступилися у медальному заліку команді Росії.

     За кількістю завойованих медалей збірна України серед юніорів значно перевершила свої минулі досягнення. Зокрема, рік тому на юніорському Євро-2019 у Румунії в активі юних українців було 13 медалей, серед яких 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород.

     – Наш вид спорту приносить стільки позитивних емоцій українським вболівальникам, у яких, відверто кажучи, у цьому році не було багато приводів для радості. Але виступ українських боксерів спочатку на молодіжному Чемпіонаті Європи в Чорногорії, а тепер і на юніорському Євро у Болгарії, вкотре переконує, що український бокс продовжує тримати дуже високу планку в усьому світі. Нас визнають як одну з лідируючих держав! – відзначив віце-президент Європейської конфедерації боксу, президент Федерації боксу України, вінничанин, Володимир Продивус.

Михайло ШАФІР

SHARE