Комісія Національного олімпійського комітету України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» разом із професійним журі у складі відомих спортивних фотографів і олімпійців підвели підсумки XII Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. І визначили найкращі спортивні світлини за підсумками 2018 року.

   Автори з усіх регіонів країни надіслали на конкурс майже 400 знімків, серед яких й були обрані найкращі у трьох номінаціях – професіонали, аматори і діти (до 16 років). Усі світлини на спортивну тематику, що пройняті ідеями олімпійського руху, виявилися дуже майстерними. Отож журі було нелегко обрати серед них найкращі.

   Приємно, що серед лауреатів є й 26-річний вінничанин Сергій Гомон, переможець обласного конкурсу спортивної фотографії. На Всеукраїнському фіналі він посів третє місце у категорії «фотографи-аматори». Сергій Гомон представив кілька кращих фотографій, які висвітлюють стрітбольну тематику. Одна із них і була відзначена столичним журі. Нагородження відбудеться у Києві в січні 2019 року.

   – Я – фотограф і графічний дизайнер, а також баскетболіст-аматор Закінчив ВНТУ за спеціальністю «системний інженер». Але любов до творчості привела мене туди, де я зараз. І я готовий ділитися і спілкуватися з громадськістю своїм баченням світу через свої роботи, – каже Сергій Гомон.

Підсумки XII Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії

 

Категорія «Фотографи-професіонали»:

  1. Володимир Якимчук (Павлів, Львівська область)
  2. Олександр Осіпов (Харків)
  3. Сергій Томко (Запоріжжя)

 

Фотографи-аматори:

  1. Юрій Жук (Рівне)
  2. Валентин Кирилов (Чернігів)
  3. Сергій Гомон (Вінниця)

Діти (до 16 років):

  1. Микита Ігнатов, 11 років (Чернігів)
  2. Анастасія Грогуль, 9 років (Птича, Рівненська область)
  3. Катерина Волощук, 13 років (Чернівці)
SHARE