22 листопада у Олімпійському домі підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, який щороку проводиться Національним олімпійським комітетом України.

   Журі, до складу якого увійшли імениті фотожурналісти, відомі олімпійці та фахівці, обирали кращі світлини у трьох категоріях: фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти до 16 років.

   Загалом на конкурс надійшло близько 300 фоторобіт із різних куточків України, які відображали різноманітні події зі спортивного життя. З-поміж багатьох гідних уваги робіт журі конкурсу обрали найбільш яскраві, де автори зуміли закарбувати та сповна передати яскраві відчуття та неповторні емоції спортсменів. Переможцями та призерами конкурсу стали представники із 9 регіонів України.

   Приємно, що серед лауреатів є й 27-річний вінничанин Сергій Гомон, переможець обласного конкурсу спортивної фотографії. На Всеукраїнському фіналі він посів третє місце у категорії «фотографи-професіонали». Сергій Гомон представив кілька кращих фотографій, які висвітлюють стрітбольну тематику. Одна із них і була відзначена столичним журі. До речі, торік він також був лауреатом Всеукраїнського конкурсу, але серед фотографів-аматорів.

   – Я – фотограф і графічний дизайнер, а також баскетболіст-аматор. Закінчив ВНТУ за спеціальністю «системний інженер». Але любов до творчості привела мене туди, де я зараз. І я готовий ділитися і спілкуватися з громадськістю своїм баченням світу через свої роботи, – каже Сергій Гомон.

   Офіційне нагородження лауреатів фотоконкурсу буде проведене  у лютому 2020 року.

Підсумки Всеукраїнського конкурсу

Категорія «Фотографи-професіонали»:
1 місце – Дмитро Скубіцький (Дніпропетровська обл.)
2 місце – Олег Дубина (Полтавська обл.)
3 місце – Сергій Гомон (Вінницька обл.)

Категорія «Фотографи-аматори»:
1 місце – Анастасія Дмитренко (Львівська обл.)
2 місце – Віктор Флентін (Хмельницька обл.)
3 місце – Єлизавета Миколенко (Донецька обл.)

Категорія «Діти до 16 років»:
1 місце – Микита Ігнатов (Чернігівська обл.)
2 місце – Катерина Волощук (Чернівецька обл.)
3 місце – Марко Заячук (Івано-Франківська обл.)

SHARE