Чудові новини надійшли з Ліми (Перу), де з 8 по 19 червня проходить Кубок світу з кульової стрільби серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату.

     Представник Вінницького регіонального центру «Інваспорт» Олексій Денисюк виборов золото у вправі Р1 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів).

     Тренер спортсмена – Денис Мустафаєв (Вінниця).

     – Результат Олексія Денисюка на кваліфікаційному етапі був не дуже високим. Але головне було – вийти до фіналу, де попередні результати анулюються. В фіналі другим став стрілець із Німеччини. Він йшов із Олексієм Денисюком на-рівних, і лише в кінці поступився кількома очками, – сказав Денис Мустафаєв.

     Нагадаємо, що Олексій має ліцензію на участь у Паралімпійських іграх, які відбудуться з 24 серпня по 5 вересня у Токіо (Японія).

     – Олексій Денисюк був бронзовим призером Паралімпіади у Ріо-де-Жанейро. Зараз на Паралімпійських іграх прагнемо здобути медалі в усіх трьох вправах, де спортсмен братиме участь. Зокрема, в стрільбі із пневматичної і малокаліберної зброї на 10 метрів, – додав Денис Мустафаєв.

 

                                                                                                    Михайло Шафір

SHARE