nocvn56473

Засідання Асоціації футболістів-професіоналів України проходило за участі Виконавчого директора Федерації футболу України В. Генінсона, Генерального директора ОПФКУ «Прем’єр-ліга» П. Іванова, Президента ОФКУ «Професійної футбольної ліги» С. Макарова, представників Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України». На заході були присутні почесні гості – Леонід Буряк, Мирон Маркевич та В’ячеслав Грозний, а також майже всі представники команд професійних футбольних клубів Прем’єр-ліги та ПФЛ (представники 40 із 43 клубів), 79 делегатів, 10 делегатів від 5 (із 7) команд професійних футбольних клубів Чемпіонату України Вищої ліги серед жінок. Про це повідомляє сайт Вінницької обласної федерації футболу.

Головним у порядку денному стало питання виконання професіональними ФК України контрактних зобов’язань перед футболістами та тренерами. В період із серпня до початку жовтня місяця представники Асоціації за підтримки ФФУ, ПЛ та ПФЛ провели ряд виїзних роз’яснювальних лекцій у клубах ПЛ та ПФЛ. Футболістів ознайомили із питаннями, які є актуальними сьогодні, а саме: стосовно вимог до типової форми контракту між клубами та футболістами-професіоналами; протидії корупції, договірним матчам та проявам расизму у футболі.

В ході загальних зборів обрано 12 членів правління АФПУ, а голову Вінницької обласної федерації футболу Ігоря Гатаулліна переобрали на посаду президента Асоціації.

nocvn56474