Кубок Івана Богуна з кікбоксингу цьогоріч відбувся вдруге. Він зібрав 75 хлопців і дівчат віком від шести років і старше. В рамках змагань відбулося близько ста поєдинків. Для Дмитра Педини з Вінниці цей турнір став дебютним. До цього хлопець займався карате.

   – У кікбоксингу більше цікавих ударів, – пояснює свій вибір Дмитро Педина.

   Змагання відбувалися у трьох категоріях: лайт-контакт, лоу-кік та фул-контакт. У двох з них Дмитро переміг, ще в одній став фіналістом. Окрім нього призові місця здобули й інші вихованці вінницького спортклубу «Славіс» на чолі з тренером Андрієм Шпиталенком.

   – Тут змагається вісім клубів. Усі – з Вінницької області. Окрім кікбоксерів, є представники шкіл карате і тайського боксу. Задля підняття духу присвятили змагання пам’яті козацького полковника, – сказав Андрій Шпиталенко.

   В підсумку володарем Кубку стали саме підопічні Андрія Шпиталенка. Вони набрали найбільшу кількість залікових балів. На другому місці – спортсмени могилів подільського «Спартака», треті – команда спортклубу «Слава». Теж із Вінниці. Її очолює голова обласної федерації кікбоксингу (WKA) В’ячеслав Отеранський.

   – Ці поєдинки – підготовка до заключного етапу Кубку України, який 20 грудня відбудеться у Києві, – каже В’ячеслав. – Минулого року за результатами усіх етапів наша обласна збірна стала третьою. Цьогоріч, можливо, піднімемося на одну сходинку вище. Ми пристойно виступаємо як на національній, так і міжнародній аренах. Нещодавно привезли 14 золотих нагород із Польщі.

SHARE