Вінницький клуб «ОКС-ШВСМ», чемпіон України, відкрив індорхокейний сезон. Підопічні Павла Мазура взяли участь у 5-у міжнародному турнірі «Pragoshema Cup». Він відбувся в Празі (Чехія). Там змагалися десять команд, розбитих на дві групи.

В першій грі вінничани розгромили «Цюріх» (Швейцарія) – 5:1. Далі поступилися ХК «Мінську» – 3:5 (перший тайм – 2:1 на нашу користь) і чемпіону Росії «Динамо» (Єкатеринбург) – 1:5. В останньому матчі групового етапу «ОКС-ШВСМ» переграв господарів з клубу «WAC» – 3:2.

– Ми поступилися двом професійним і добре укомплектованим командам. Наш нинішній омолоджений склад тільки набуває міжнародного досвіду. Перша п’ятірка на турнірі у Відні вже грала на престижних турнірах, а друга – зараз пробувала свої сили на такому рівні, – каже головний тренер  «ОКС-ШВСМ» Павло Мазур.

На жаль, показані результати в групі дали можливість нашій команді в поборотися лише за 5 – 6 місця. Основна частина стикової гри з «NAVAX AHTC» (Відень, Австрія) завершилася з рахунком 2:2. А в серії буллітів перемогли наші хлопці – 3:2. До речі, в завершальних матчах тренери «ОКС-ШВСМ» відмовилися від гри двома п’ятірками і робили точкові заміни, що далося взнаки.

В фіналі турніру «Динамо» (Єкатеринбург) переграло ХК Мінськ – 4:2. Третє місце посів «Грюнвальд» (Познань, Польща).

– В зв’язку з втратою багатьох провідних гравців, які  перейшли до клубів інших країн, цей результат є закономірним. До того ж наша група виявилася сильніше за іншу, бо саме її представники посіли перші два місця. Це також завадило нам поборотися за медалі, – пояснив Павло Мазур.

 

 

SHARE