Нещодавно вихованці Вінницької МДЮСШ № 6 здобули низку медалей на Всеукраїнських юнацьких шахових фестивалях у Києві та Львівській області.

   В с. Давидів (Львівська область) пройшов дитячий шаховий турнір «Добрий вечір». Вінницьку школу представляла дюжина юних гравців на чолі з досвідченим кандидатом у майстри спорту Максимом Біленьким. Це були вихованці тренерів МДЮСШ № 6 Лесі Косіч, Володимира Вусатюка і Артура Роєнка.

   – Відбувся один загальний турнір до 14 років, в якому участь взяли понад ста учасників. А підсумки підводились в багатьох вікових категоріях, – розповів директор МДЮСШ № 6 Микола Боднар.

   Високе третє загальне місце виборов Максим Біленький. Призи в різних номінаціях вибороли Анастасія Кравченко, Марія Грінь, Діана Романько, Лев, Даніель і Неля Кержнери.

   Тим часом в столиці відбулися дитячі турніри з бліцу та швидких шахів. Медалі розігрувалися у вікових категоріях до 8, 10, 12 і 14 років. На старт вийшли близько 300 учасників. Вінницьку шахову школу представляли провідні юні спортсмени Микола Бубело і Катерина Баніна. Обидва виступили чудово!

   В бліц-турнірі до 10 років Микола став чемпіоном. Катруся в бліці виборола 1-е місце до 8 років і 2-е місце – в швидких шахах до 10 років.

SHARE